önizşarj

Ülkemizin Milli Elektrikli Şarj İstasyonları ihtiyacına katkıda bulunmak için hedefimize ilerlerken, yol haritamızı yeniliğe ve gelişime olan inancımızla çiziyoruz.

İçinde bulunduğumuz yüzyılın göze çarpan teknolojik gelişmelerinden birisi de, şüphesiz elektrikli araçların günlük hayatımıza her geçen gün daha etkin biçimde girmesidir.

Kullanımı tüm dünyada giderek artan elektrikli araç teknolojisi, kısa zaman içinde geniş kitlelerce daha ulaşılabilir hale gelecek ve insanlığın 120 yıllık karbon bazlı yakıt kullanma alışkanlıklarını kökten değiştirecektir.

BM İklim Değişikliği Konferanslarının en çok hatırlananı, 2015 “Paris İklim Değişikliği Konferansı” olmuştur. Bu konferansın önemi, müzakerelerin 2020’den itibaren iklim değişikliğini azaltma tedbirlerini düzenleyen Paris Anlaşması’nın kabul edilmesiyle sonuçlanmasıdır.  Dünya sera emisyonlarının en az %55’ini temsil eden 55’ten fazla üye ülke, anlaşmayı onaylamıştır.

Küresel sıcaklık artışının, 1,8°C’nin altında kalmasını sağlayacak olan elektrikli araç sektöründe, her ülke kendi öncü otomotiv markaları ile pay almak istemektedir. Ülkemiz de 2023 yılında TOGG’un seri üretimiyle bu sektörde haklı yerini alacaktır.

Elektrikli araç şarj istasyonları ağını, yerli ve milli teknoloji kullanarak, ülkemizin her bir köşesinde, öz kaynaklarıyla kurmayı hedefleyen önizşarj, yenilenebilir enerji sektöründen gelen AR-GE mühendisleri ve uluslararası yetkinliğe sahip profesyonel yönetim kadrosuyla, %100 yerli ve milli sanayimizin dünya ile yarışır hale gelmesini hedef edinen kuruluş aşamasındaki üretim – montaj hatlarıyla, bir yeşil teknoloji şirketidir.

 

önizşarj

İşbirliği Çağrısı

önizşarj

İşbirliği Çağrısı

Araç Şarj İstasyonlarının kurulumu için uygun yerinizin olduğunu düşünüyorsanız;

Uzman ekiplerimiz, uygun gördüğünüz yeriniz için ücretsiz keşif çalışması yapsın.
Yeriniz montaja uygun görüldüğü taktirde, kullanım sözleşmesi yapalım.
Atıl durumda bekleyen yerinizden sizler, yıllar boyu sürekli gelir sağlayın.

önizşarj

Markasıdır.